Całkiem nie dawno na naszym fanpage’u pojawił post, który wzbudził Wasze ogromnie zainteresowanie. Nie spodziewaliśmy, że nasze korallowe długopisy z kryształkami tak bardzo się spodobają. Ale ponieważ odzew był duży, to postanowiliśmy dać Wam możliwość ich zdobycia. Stąd akcja promocyjna dzięki, której możecie zdobyć nasze gadżety. Robiąc zakupy powyżej kwoty 89 zł otrzymasz zestaw ołówek z kryształkiem i notesik Korallo, a zakupy powyżej 115 zł – diamentowy długopis Korallo. Akcja trwa do końca wakacji. Wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie akcji (poniżej).

Regulamin Akcji „Limitowane gadżety Korallo”

  1. Promocja jest organizowana przez sklep Korallo Tuer Corp Anita Pełszyńska z siedzibą w Gdańsku przy ul. Gałczyńskiego 22/4. Akcja rozpoczyna się w 10 lipca 2017 o godzinie 8.00 i trwa do 31 sierpnia 2017 do godz. 23.59 lub do wyczerpania zapasów.
  2. W czasie trwania promocji każdy zamawiający, który przekroczy w swoim zamówieniu kwotę 89 zł brutto (bez kosztów wysyłki) otrzyma zestaw w postaci ołówka Korallo wraz z notesikiem. A każdy, kto przekroczy w swoim zamówieniu kwotę 115 zł brutto (bez kosztów wysyłki) otrzyma długopis Korallo z kryształkami.
  3. Promocje nie łączą się.
  4. W przypadku nie opłacenia zamówienia w ciągu 5 dni kalendarzowych, organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu z klientem w celu weryfikacji zamówienia. W przypadku braku odpowiedzi ze strony klienta, organizator automatycznie anuluje zamówienie po 7 dniach kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia.
Robię zakupy