Technologia czasem bywa zawodna...

... tak też jest w tym przypadku. Bardzo nam przykro, ale z powodu, niezależnych od nas, trudności technicznych, w tym momencie niestety nie jesteśmy w stanie przyjąć Twojego zamówienia.

Robimy wszystko, żeby jak najszybciej rozwiązać tę sytuację i umożliwić Ci swobodne realizowanie biżuteryjnych pomysłów. Gdy tylko uporamy się z trudnościami, błyskawicznie wrócimy do przyjmowania i realizowania zamówień.

Bardzo serdecznie przepraszamy za niedogodności. Oczywiście zrobimy wszystko, aby odpowiednio Ci je zrekompensować. Wierzymy, że zrozumiesz i nam wybaczysz. 

Prosimy zatem o chwilę cierpliwości. Aby uprzyjemnić sobie czas oczekiwania, rekomendujemy stworzenie jakiegoś nowego biżuteryjnego projektu-w końcu handmade to świetne rozwiązanie na wszystko :)

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem sklep@korallo.pl lub numerami telefonów: (+48) 58 35 222 88 oraz (+48) 666 041 555.

Robiłaś zakupy między 18 a 22.10?

Jeżeli w dniach 18-22.10.2018 robiłaś zakupy w naszym sklepie, prosimy kliknij w poniższy guzik. Pozwoli nam to ustalić jakie kroki mamy podjąć w stosunku do Twojego zamówienia. 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl