Ołówek, który pomoże Ci idealnie odwzorować Twoje pomysły na kartkach szkicownika. Długopis, z pomocą którego robienie listy koralikowych zakupów stanie się przyjemnością. Lusterko, którego zwierciadło zawsze powie Ci prawdę, strzegąc przed make-up'owymi wpadkami. Myślisz, że to magiczne przedmioty z książki fantasy? Nic bardziej mylnego! Takie magiczne właściwości posiadają nasze gadżety, które teraz, ponownie, mogą trafić do Twoje kolekcji.

Co zrobić, aby trafiły do Ciebie? Odpowiedź jest bardzo prosta! 

Wystarczy, że w dniach 9-21.01 2018 zrobisz u nas zakupy, a po przekroczeniu odpowiedniego progu, do Twojego zamówienia* dołączymy:

Tym razem, oprócz ołówków i długopisów, masz także szansę zdobyć nasze lusterko.

  • Ołówek z diamencikiem, za zamówienie powyżej 69 zł
  • Długopis z kryształkami, przy zamówieniu, którego wartość przekroczy 109 zł 
  • Lusterko kieszonkowe, jeżeli kwota zamówienia przekroczy 190 zł.

Nie przegap szansy na skompletowanie całego magicznego zestawu.  

*Do każdego zamówienia dołączony jest tylko jeden gadżet. Oznacza to, że prezenty nie sumują się. 

Do końca promocji pozostało:

12
Dni
12
Godzin
57
Minut
34
Sekund

Szczegółowy regulamin Akcji „Gadżety od Korallo”

Promocja jest organizowana przez sklep Korallo Tuer Corp Anita Pełszyńska z siedzibą w Gdańsku przy ul. Gałczyńskiego 22/4. Akcja rozpoczyna się w 9 stycznia 2018 o godzinie 08.00 i trwa do 21 stycznia 2018 do godz. 23.59 lub do wyczerpania zapasów.

W czasie trwania promocji każdy zamawiający, który przekroczy w swoim zamówieniu kwotę 69 zł brutto (bez kosztów wysyłki) otrzyma ołówek z diamencikiem Korallo. Każdy, kto przekroczy w swoim zamówieniu kwotę 119 zł brutto (bez kosztów wysyłki) otrzyma długopis Korallo z kryształkami. A osoby, które złożą zamówienie za minimum 190 zł, otrzymają kieszonkowe lusterko. 

Promocje nie łączą się.

W przypadku nie opłacenia zamówienia w ciągu 5 dni kalendarzowych, organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu z klientem w celu weryfikacji zamówienia. W przypadku braku odpowiedzi ze strony klienta, organizator automatycznie anuluje zamówienie po 7 dniach kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia.